Adres

GKv Amersfoort Emiclaer (kerkgebouw De Lichtkring):

Laan naar Emiclaer 1
3823 EG  AMERSFOORT
033-4559998

Mailadressen

Als u een vraag wilt stellen of wanneer u zich bijvoorbeeld wilt aanmelden kunt u ons telefonisch bereiken of een mail sturen naar: info@kerkdelichtkring.nl.

  • Predikant (Roel Kelder): predikant@kerkdelichtkring.nl (033-2459533)
  • Koster Hans van Sloten: delichtkring@xmsnet.nl
  • Scriba kerkenraad: scriba-smal.amersfoort-e@kerkdelichtkring.nl
  • Scriba kerk: scriba.amersfoort-e@kerkdelichtkring.nl
  • Diaconie: diaconie-e@kerkdelichtkring.nl
  • Vertrouwenspersoon: vertrouwenspersoon.emiclaer@kerkdelichtkring.nl / 06 – 4634 6679 (Els) / 06 – 1698 2956 (Bram)
  • Meldpunt seksueel misbruik in kerkelijk relaties: info@meldpuntmisbruik.nl / 06 – 8108 0117

Kaart en route

ANBI

ANBI informatie is te vinden op http://www.gkv.nl/anbi/Amersfoort-Emiclaer/

anbi